KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14666172
nr 1466 6172
Olle Tandberg
(1885-1952), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1935, Stockholmsmotiv. Olja på pannå, 40x32, yttermått inklusive ram: 43x35 cm
Olle Tandberg, svensk målare född 1885, död 1952.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 9 maj 2022
kl 18:38:38
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr